| PiNNoTheGamer a întrebat:

Toate fetele de varsta mea(14 ani)sunt atrase numai de infatisarea unui baiat sau exista si fete care apreciaza mai putin infatiseara si apreciaza mai mult celelalte calitati?

25 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da toate de varsta ta sunt nebune dupa tine du-te la un sanatoriu si o sa-mi dai dreptate

| PiNNoTheGamer explică (pentru RAY):

De unde ai tras tu concluzia asta? Nu are voie omu sa intrebe unele chestii?

| h3r a răspuns:

Ce știți voi la vârsta voastră de aceste aspecte? Nu cunoașteți viața, oamenii! Abia începe la voi, așa că lăsați prostiile.
Ar trebui ca tu băiete să ai alte preocupări la vârsta ta, nu că te-a respins vreo fată.
Nu poți aștepta de la o fetiță să te accepte că ești tu bun și-o ajuți la teme. Sunteți copii mă!

| mihaibrad a răspuns (pentru h3r):

Dvs ati sta mai bine la cratita, doamna. Nu sunteti psiholog si habar nu aveti cum puteti ajuta un adolescent, nu faceti decat sa il iritati.

| igrek a răspuns (pentru mihaibrad):

Alta vorba mai proasta ca aia cu cratita n-ai putut zice. Esti vreun frustrat si tu. Ce ai vrut sa-i zica sa se ****?

| h3r a răspuns (pentru mihaibrad):

Dumnezeul bărbaților ești tu, să mor!
De unde știi că nu sunt? Ori ți se pare că el e de fapt un adult și mi-am bătut joc de el?
Când îți vei permite să mă critici pentru că le zic adevărul, în loc de „ pleacă dragă cu una de mâna și bagă mare", atunci s-o faci! Deci niciodată!

| mihaibrad a răspuns (pentru h3r):

Tanti, nici macar nu ai inteles ce intreaba pustiul, dumnezeule. Relaxeaza-te, ia un xanax.

| h3r a răspuns (pentru mihaibrad):

Tu continuă, eu mă opresc aici. Ești total depășit... nemuritorule.

| Didixu a răspuns (pentru h3r):

Vorbeste cea cu experienta de viata! Nu stiti nimic despre aceste vremuri asa ca ar fi mai bine sa taceti! Habar nu aveti cum stau lucrurile!

| h3r a răspuns (pentru Didixu):

Păi cum nu știu? Doar trăiesc în ele.
Nici n-o să-ți mai răspund, nu ești deloc în măsură să-mi dai tu sfaturi ori să mă critici.

Maturizați-vă.

| Didixu a răspuns (pentru h3r):

Traiti...doar ca nu sunteti la 14-15 ani ca sa va dati seama cum sta treaba!

| h3r a răspuns (pentru Didixu):

Și cum stă treaba? Nu vă zice nimeni să nu aveți prieten sau să ieșiți afară cu el. Dar nu mai faceți haos pe tema asta, că sunteți copii!
Noi din nefericire nu mai suntem la vârsta voastră, că sincer ne este dor! Nu ne-am bătut joc de noi, de copilărie!
Și trăim printre voi, vă avem!
Tu învață să respecți și să stai în banca ta, că data viitoare se găsește cineva care să te pună la punct și apoi n-o să plângi la mami că e imposibil.

| igrek a răspuns (pentru Didixu):

Isi permite o mucoasa sa vorbeasca? Si tu esti in aceeasi oala tu. Stai cuminte potolita.

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
De obicei ne axam pe frumusetea fizica, uitand de frumusetea exterioara. Urat, nu?
Putine fete sunt care intr-adevar sa se uite la un baiat care le iubeste cu adevarat, care are suflet bun, dar cu timpul e posibil sa puna ochii pe unul frumos.

| SimonaQs a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana happy

| mihaibrad a răspuns:

Exista, flacau. Crezi in tine si vei intalni happy
Bafta iti doresc, din suflet. (si eu am crezut...si pana la urma am gasit. Greu, recunosc, pentru ca traim intr-o lume nebuna... dar am gasit happy )

| VladGH a răspuns (pentru mihaibrad):

Ce ai gasit ma? Un fil porno in care te reprezinta pe tine? Diabla a spus corect si parerile. Vi se pare ca de la virsta asta trebuie sa treceti prin toate si daca mincati o palma la cur nu puteti raspunde pentru voi.

| mihaibrad a răspuns (pentru VladGH):

Amice, personaje ca tine exista cu duiumul. Intelept cel care le ignora. Pace ( ti-o doresc, dar stiu ca nu o sa o ai. Din nefericire vei fi nefericit toata viata )

| h3r a răspuns (pentru VladGH):

Data viitoare schimbăm placa și o să sară oamenii normali, vor zice : te-ai țicnit?
Lasă-l în fericirea lui pe ăsta, nu-i mai răspunde că se grăbește către rai.

| Chupulix a răspuns:

La varsta aia, fetele sunt mult mai interesate de aspect, decat de comportamentul unei persoane. De abia mai tarziu vor realiza ca amandoua conteaza la fel de mult.

| JasminNoir a răspuns:

Dar am eu o alta intrebare pentru tine. Mai sunt fete de varsta ta care sunt atrase si de scoala? Sa stii ca astept raspunsul cu nerabdarewinking

Am vrut sa rad si la intrebarea asta, cum am facut la majoritatea de astazi, dar m-am abtinut. Lucky youwinking

| PiNNoTheGamer explică (pentru JasminNoir):

Daca vrei sa stii am gasit si fete care inca sunt atrase si de scoala.

| Jasmiiiinnne a răspuns:

Păi depinde de fiecare persoană... Eu una apreciam mai mult ca un băiat să aibă şi calităţi fizice cât şi morale. Nu constă totul într-o calitate fizică. Poate fi frumos, cu pătraţele. Dar dacă se comportă ca un tâmpit?! #Părerea mea!

| Ianusik07 a răspuns:

Nu toate fetele sunt la fel.Eu cred ca infatisarea nu este pe prim plan ce folos daca e frumos insa in suflet e brutal, gol si vulgar...Sunt baieti care se considera mai presus decit alte persoane si sunt fete care urasc aceasta calitate.
Deci, nu e important cum arati si ce haine porti, e important cum arata sufletul tau si ce porti in cap.

| HinataNeji a răspuns:

Desigur exista fete care se uita nu numai la aspect fizic...chiar euwinking