| ZyReXe a întrebat:

Ce carte imi recomandati sa citesc(de aventura sau actiune)
Pana in 100 de pagini

7 răspunsuri:
| ValyOppa a răspuns:

Pana in 100 de pagini nu vei gasi carti foarte bune, dar incearca
Omul invizibil-H.G. Wells

| Konata a răspuns:

Buna!
Cele mai bune carti de aventura sunt cele lui Jules Verne.winking Sunt niste capodopere.

| Zenit313 a răspuns:

Paulo Coelho - Alchimistul happy

| Cybertron99 a răspuns:

Sunt unele fantastice cu magie si un pic thriller, horror, se numesc "Cronicile Wardstone" sunt carticele de 200-300 pagini dar au pagina mica, merita! Funda?

| DiavolitaIzZI a răspuns:

Ce spui de :'De veghe in lanul de secara'?
e o carte superba si eu nu sunt adepta cartilor e despre adolescenta s-ar putea sa-ti placa

| stroecatalin96 a răspuns:

Pana in 100 de pagini...incearca ceva romane polititse...

| ZyReXe explică (pentru stroecatalin96):

Politiste* straight face
Eu te-am intrebat serios nu stiu dc raspunzi la misto -.-