| gia99 a întrebat:

Ce carti asi putea citi la varsta de 13-14 ani precizez ca nu imi plac cartile gen twilight sau jules verne.happy cel mai bun funda:Xhappy

Răspuns Câştigător
| RaduManole a răspuns:

Cismigiu de Grigore Popescu-Bajenaru parca e foarte tare cartea

4 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

La Medeleni,Cuore, inima de copil(de Edmondo de Amicis), etc.

| Inkheart a răspuns:

Pai si ce carti iti plac? Barbie,?

| gia99 explică (pentru Inkheart):

Daca nu esti dispusa sa raspunzi coprespunzator intrebari nu mai raspunde...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste agatha christie(o supradoza de moarte,pisica printre porumbei, zece negri mititei, cei cinci purcelusi...)toate sunt cu crimebig grinsigur o sa-ti placa! mie mi-au placut. poti citi si seria in care apare sherlock holmes.

funda?"big grin