| anonim_4396 a întrebat:

Ce casti bune din punct de vedere al bass-ului, design, claritatea sunetului si rezistenta pot sa imi cumpar pana in 350 de lei. Dintre Skullcandy hesh, GI sau skullcruchers care sunt mai bune si respecta cerintele de mai sus? Sau lasati-mi variante.Multumesc!

1 răspuns:
| Flotzone a răspuns:

Eu iti sugerez sa nu cumperi neaparat dupa firma fiindca te vei trezi ca nu sunt la asteptari. Dar ca raspuns ar fi indicat sa cauti un review pe youtube sau google in care sa fie prezentata parerea cumparatorului.