| KiSS_4146 a întrebat:

Ce categorie de filme preferi?big grin

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

Comedia ca sa ma relaxez sau cele romantice ca sa o apreciez mai mult pe iubita tongue.

19 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Romance si Romance - comedy

| dulc3'maria a răspuns:

Horrorlove struckskull

| daii a răspuns:

Comedie si cele romantice. Daca sunt filme 2in1 e si mai binelaughing

by daiiwinking

| carminaburana43 a răspuns:

Comedie.Acum de asta am nevoie.Vara imi plac f mult si alte genuri gen politist sau cu stafii sau aventuri dar momentan in timpul asta depresiv comedie!

| Pho3nix a răspuns:

SF, Actiune, Fantasy, Horror.

| daniDeeDee a răspuns:

Comedia
aventura
actiune

happy

| hândel a răspuns:

N-am una, ci trei preferate. Nu trece o seara fara sa urmaresc un SF, un HORROR, sau o COMEDIE.

| Aliyaa a răspuns:

Roamantice:X:X, de actiune si uneori horrorhappy

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Ador filmele horror mai ales cand ma uit cu persoana iubitawinking.

| Kitty a răspuns:

SF, dar si gen comedie, actiune, horror si nu in ultimul rand romantic love struck, uite o comedie faina : Iubesc pe cine nu trebuie

| Diiana232997 a răspuns:

Mie imi plac comediile romantice, sau pur si simplu comediibig grin.

| DonGiovanni a răspuns:

Horror happy

| dada a răspuns:

Cele de dragoste :X

si comediile laughing ca ma fac sa rad si sa uit de dot :X

| theodoraafi a răspuns:

Sunt o fire romantica, asa ca imi plac filmele de dragoste, dar le prefer si pe cele de comendielaughing

| iiulia52 a răspuns:

Horror/Comedie big grin

| Babushka a răspuns:

Imi plac comediile gen 17 again high school musical din astea cu adolescenti, dar si horror big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi filmele horror mă sperie şi trebuie să ţin permanent pe cineva de mână...
La comedii... ei bine umorul nu se prinde prea bine de mine.
Aşa că prefer ceva mai simplu, romance, sau horror cu mister spre exemplu The ring, sau chiar desene animate.
Dar ţie? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu-mi plac filmele:I

| dakid a răspuns:

Alea gen step up, stomp the yard sh hororr(gravedancers, stay alive, unborn etc.)