| Rowenna a întrebat:

Ce categorie de filme va plac?

21 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Psihologice, fantastice si de actiune.

| xClementine a răspuns:

Combinatia dintre horror si psihologic mi se pare cea mai fainuta. Asa ca optez pentru asta, dar nu ezit sa le aleg si separat.

| mona a răspuns:

Drama,actiune,horror,thriller

| darrio2007 a răspuns:

Actiune si comedie.

| Lynna a răspuns:

Buna.
Aventura, actiune, comedie, SF.
Tie?

| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Horror dar nu din astea foarte, comedie dar cele bune si SF.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dramele romantice, fantastice și psihologice. A, și documentarele!

| Ashadow a răspuns:

Comedie,horror,SF si actiune.

| stlucian a răspuns:

SF in primul rand apoi actiune dar nu las pe lacul trei comedie care uneori e pe locul 2.Documentare (stiinta si tehnologie)clar pe 4.

| Dariusuu a răspuns:

Mister & Thriller.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Îmi plac filmele de acţiune,dramă foarte mult, aventură, poliţiste, de comedie iarăşi îmi plac foarte mult, exclud pe cele porno.
Te pup!

| Okami23 a răspuns:

Animatie, comedie si thriller

| Clouds a răspuns:

Horror

| jojojojome546 a răspuns:

Horror

| sebastiannnn a răspuns:

Comedie si actiune.

| Coryyna455 a răspuns:

Horror,actiune,comedie,SF!

| dannygamer a răspuns:

Salut ...imi place aventura, comedie si oleaca de groaza big grin

| ExiT90 a răspuns:

Dragoste, actiune si comedie!

| alina1044 a răspuns:

Pai cele de comedie, horror, actiune, SF cam atat tie?happy

| Rowenna explică:

Va multumesc ca ati dat raspunsiri decente si, pentru cei care au intrebat ce fel de filme imi plac, nu prea am o categorie de filme anume, dar privesc filme SF, Horror(mai rar), thriller si altele.

| miky2001 a răspuns:

Horror.SF si actiune