| Kodokuna a întrebat:

Ce conteaza cand intri la liceu? stiu ca 50% e media generala din clasele I-VIII, dar restul?

11 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

25% media tezelor unice si 25% media testarilor nationale.

| Floreenofficial a răspuns:

Media din 5-8 nu din 1-8 laughing
conteaza examenele nationale (romana si mate scris)!

| Mjdolhfi a răspuns:

25%examenul
25%teza unica
50%media 5-8

| Mjdolhfi a răspuns:

Atunci o sa fie mai diferit nu se stie.Sa vedem ce mai propun "inteligentii" astia de la minister.

| Mirela a răspuns:

25 % media sub unic cls a 7-a.si 25% media testari nationale clasa a8-a happy

| Kodokuna explică:

Am gresit stiu ca e din 5-8hee hee

| Kodokuna explică:

Dar eu nu dau teza cu sub unic, dau teza normala(sunt intr-a saptea)

| sissi a răspuns:

Anul asta e 25% media la teze si 25% examenele

| rixu` e fan UCV [:x] a răspuns:

50% media din V-VIII... 25% tezele cu subiect unic din a VII-a. 25%testele nationale din a VIII-a

| Kagomitza a răspuns:

25 % notele de la tezele cu subiect unic si 25% testarile nationale de anul acesta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper sa nu te superi din cauza raspunsului meu dar eu stiu ca se da dosarul tau (cum te-ai comportat la ore daca ai dat olimpiade etc)media generala examenul tezele. Sper sa fie un raspuns bun pentru toti.