| anonim_4396 a întrebat:

Media la purtare din generala conteaza pentru liceu?

Răspuns Câştigător
| AdkVodka a răspuns:

Da conteza, in liceul meu nici cu media 9 la purtare nu se mai accepta. Stai in banca ta si fii cuminte de acum incolo, o sa-ti para rau dupa cand o sa te afecteze media la purtare happy

7 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Conteaza si pentru medie si pentru liceu. Ma refer ca nu poti intra intru-n liceu cu pretentii cu media 6 la purtare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna
da cu siguranta media la purtare din generala, conteaza foarte mult la inscrierea unui liceu respectiv.
O zi buna.

| bogdiy a răspuns:

Da pentru ca, cu ea se face media generala pe un an happy

| D3nys02 a răspuns (pentru bogdiy):

Da,dar pentru liceu conteaza?

| TheAssAsiIiNuLl a răspuns (pentru D3nys02):

Da conteaza.

| IQ a răspuns:

Da, conteaza!

| Sts a răspuns:

Contează foarte mult. De exemplu dacă vrei sa mergi la liceul militar, nu poți ca ai media scăzută la purtare!