| Sadop a întrebat:

Ce conţine dosarul de admitere la liceu?
Şi în ce constă fişa care va trebui să o completez?
Fundă!

Răspuns Câştigător
| d3men7zel a răspuns:

Dosarul pe care trebuie sa il prezinti contine:
cererea de inscriere - cartea de identitate si certificatul de nastere, in copie legalizata - adeverinta cu notele si media generala obtinute la Evaluarea Nationala 2012 - foaia matricola pentru clasele a V-a - a VIII-a cu calculul mediei generale - fisa medicala, iar la inscriere in liceu cind prezinti dosarul cu toate actele mai completezi o fisa specializarilor pentru care optezi si a mediei de admitere tongue succes si fundahappy

1 răspuns:
| kteichd a răspuns:

Copie dupa buletin legalizata la notar, foaia aia de trebuie sa o iei de la fosta scoala...si cam atat din cate stiu.