| SmiiileXoXo a întrebat:

Ce costum sa port maine la petrecerea de hallowen? Vreau sa fie ceva mai feminin, sexy laughing de exemplu pirat [fata pirat ] dar se fac multe persoane, deci?!

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Http://therhythmofheels.wordpress.com/......halloween/
eu am fost majoreta moarta dupa o idee data de o fata pe TPU :D

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Am crezut că întreabă Evenso, era avatarul ei happy!

| SmiiileXoXo explică (pentru floresdemayo):

Mi-a placut mult, sper sa nu se supere :-s!

| bogdan72 a răspuns:

Pai am trei idei in minte in momentul asta:

1) Vrajitoare. Foarte comun, iti iei rochita cat de scurta o vrei, in principiu se gasesc; nu uita de palarie si poate si o bagheta (uite cam asa ceva http://i01.i.aliimg.com/......tation.jpg )

2) Catwoman. La catwoman nu trebuie sa te imbraci in modul ala clasic cu masca aia pe fata (care oricum nu mi-a placut niciodata). Poti sa porti niste urechi de pisica, niste pantaloni/colanti de piele/latex foarte mulati si un top negru mai strans pe corp. Nu uita sa iti desenezi mustati si nas de pisica...

3) Ceva mai putin comun: Craciunita. Cam asa ceva (http://ak.buy.com/PI/0/1000/243095170.jpg) mai mult nu am ce sa zic.

Sper ca te-am ajutat!