| elektrix a întrebat:

Ce credeti ca este mai bun pentru slabit Ab Tronik X2 sau Relax&Tone

2 răspunsuri:
| Ros3Blu3 a răspuns:

Sport happy fara mese dupa ora 6.pastilele dupa ce te lasi de ele te ingrashi extrem de repedehappy mese dese dar nu sa mananci sa te saturi... sfatu meu nu lua pastiel pentru ca pe urma dupa ce nu le mai iei pui la loc mai mult decat ai dat jos si pe urma e si mai greu sa slabesti... sper ca te-am ajutat pupici

| Sile_6892 a răspuns:

Postul insotit de rugaciune. Pe 1 august incepe postul Adormirii Maicii Domnului care tine 14 zile. Sunt sigur ca vei primi ajutor daca "doresti" si vei uita de medicamente. Incearca. Doamne ajuta!