| elektrix a întrebat:

Ce este mai bun dintre aparatele Relax&Tone sau Ab tronik? Care l-ati incercat si a dat rezultate?

4 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Relax and tone e un aparat bun
. Ofera un masaj relaxant, activeaza circulatia, iar folosit in mod constant arde grasimile si celulita.

| Alekzandra a răspuns:

Mi-am luat relax and tone acum 1 luna sau 2. E SUPER! Ideea e ca, daca te dai exagerat de mult te mananca pielea cateve minute.La masca cu bile mai e o bila care sare dar poate fi pusa la loc repede! E foarte bun!

Răspuns utilizator avertizat
| AnnMccoy a răspuns:

Lalalalaaaaaa