| Maria_Karina_1997 a întrebat:

Ce credeti ca ne da maine la mate? thinking

5 răspunsuri:
| OFetitsaRoz a răspuns:

Da anul' trecut noua ne.a picat cu albinuta care saraca a facut febra musculara... eu cred ca va fi cv usor deoarece si la romana a fost mult mai usor ca la noi... oricum Succes!:X

| AndddRu a răspuns:

Noi de unde să ştim thinking!

| EuAndreea a răspuns:

Nu situ! mi-e foarte frica! anul trecut s-a dat un cerc cu albinutza...anul acesta poate primim o ''fantana''(o prisma care are inauntru o piramida). sper ca va fi bine oricum!

| Maria_Karina_1997 explică (pentru EuAndreea):

Daca e sa ni.l dea pe ala stiu sa fac ceva din el un 6-7 tot iau laughing

| YesOMG a răspuns:

Tot ce ai invatat in clasele 1-7, si tot ce ai recapitulat in a 8a
P.S. - ia caietu de mate din a 8 a pentru. (...)

eu il iau laughing))