| Butterfly ^_^ a întrebat:

Ce credeti ca o sa fie in 2012?:O

Răspuns Câştigător
| George1510 a răspuns:

Campionatul European de fotbal din Ucraina si Polonia big grin

19 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Nimicthinking

| madalicious a răspuns:

Sper ca apocalipsa...

| Rukhsandra a răspuns:

O sa fiu mai batrana cu 2 ani si o sa fiu majora laughing
DEci daca vine sfarsitu' lumi sa vina dupa 28 iulie 2012 ca sa prind sa fac si eu 18 ani big grin

| andrei a răspuns:

O sa se faca grupele pentru Cupa Mondiala din Brazilia 2016tongue

Nimic

| bluepuff a răspuns:

O sa cada o stea in prima noapte din prima zi din 2012 si multi oameni isi vor dori apocalipsa.batting eyelashes Miraculos o sa vina o tornada, tsunami sau o racheta in flacari cu extrateresti worriedde gheatsa care o sa omoare toti oameniii care vor apocalipsa. O sa supravietuieasca doar un parasutist care s`a aruncat de pe muntele negru si a aterizat intr-o fantana.
Glumesc...nu o sa se intample nimic...de foarte multi ani s`a spus ca in anul cutare o sa vina apocalipsa si uite ca nici pana in ziua de azi, 2010 nu a fost nici o apocalipsa. Dupa trecerea anului 2012 vor realiza ca din nou a fost o " alarma falsa " si probabil se va spune iar ca peste 5-10-15-20-100 ani va veni asa zisa distrugere a lumii. Banal si stupid.

| gabryel a răspuns:

Pai in 2012 o sa fac eu 20 de ani, probabil atunci dau si de permis, si in rest nimic interesant. Te refereai la sfarsitul lumii? pai asta e o prostie cu sfarsitul lumii, nu va veni asa de curand dar va veni candva, si in 2012 va lua dinamo campionatul si va participa pentru prima oara in grupele ligii campionilor. ptuu parca-s Nostradamus, Doamne fereste.

| rockaholic a răspuns:

In 2012 o sa intru eu la liceuu
hai sa bemhappy

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Daca te referi la sfarsitul lumii asa cum ziceau unii, eu sincer, nu cred ca va fi sfarsitul.

| Cherisheverything a răspuns:

Ziua mea de nastere cand fac 17 ani! big grin

| iuli a răspuns:

Inca un an interminabil de scoala.

| Butterfly ^_^ explică:

georgika
(13 Iunie 2010 18:09 )
georgika a răspuns:
Campionatul European de fotbal din Ucraina si Polonia
Asta chiar e tarelaughing))

| Butterfly ^_^ explică:

Daca o sa fie ceva.laughing
o sa fie pe 21 decembrie:-s
rolling on the floor

| alee_băă a răspuns:

Eu sincer nu cred absolut nimic!

| Danyyyyy a răspuns:

Eu cred ca va fi un an obisnuit oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci se va termina calendarul mayashlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ploaie cu bani multi a si o sa moara base de un meteorit care se indreapta spre el asta s va inatmpla sigur

| Fly2Sky a răspuns:

Sf lumii nu se stie cand va veni, dar eu una nu prea cred ca va fi chiar in 2012 pentru ca daca s-ar sti asa ceva ar fi un haos total inainte de termen(sinucideri in primul rand),cu siguranta va veni dar nu se stie cand,Biblia nu mentioneaza nicaieri acest lucru,doar ca sunt date acolo niste "semne",cum ca acele semne ne vor anunta ca sfarsitul e aproape,acele semne au aparut deja demult,razboi,foamete,rasism,catasrofe naturale,preoti falsi,desfrau,crime,tradari,incest,religii,conducatori hoti mincinosi s.a.m.d, eu ma gandesc ca poate veni oricand sf lumii, desi nu prea sunt pregatita pentru asa ceva cred in asta si stiu ca va veni. odata si odata

| liliana096 a răspuns:

Intr-un fel...eu m-am documentat am cautat pe internet in formatii despre acest an si am gasit ca in 2012 ceva se va intampla cu siguranta inca nu se stie ce.Este ceva legat de o frecventa a campului magnetic sau ceva de genul care a cazut foarte mult in ultimii ani acum 2000 de ani era la maxim si probabil ca in 2012 va fi in cel mai mic punct.S-ar mai zice ca noi suntem in 3D acum si trebuie sa trecem in 4D,trebuie sa trecem intr-o alta dimensiune, cam asta am inteles dar orice ar fi nu trebuie sa ne panicam.Am mai gasit ca dupa aceea o sa avem puteri cum ar fi telepatia, telechinezia etc.O sa fie mai bine.Eu asta am gasit sper sa te ajute daca vrei site-uri iti dau, da-mi doar un mesaj in privat si o sa-ti dau.

| Mihai_1499 a răspuns:

Poi cel putin eu cred ca voi fi obosit laughing dupa masa de an now laughinglaughing si cam toti big grin de pe pamant