| Mariiia a întrebat:

Voi ce credeti despre. 2012? thinking

Răspuns Câştigător
| FreakyFred a răspuns:

Sunt de parere ca se va intampla ceva semnificativ in decembrie 2012 (poate cel mai mare eveniment din istoria omenirii), dar cred ca rasa umana nu va disparea. totusi ar fi ghinion sa murim cu totii asa dintr-o data, nu?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Invit toti userii site-ului la majoratul meusmug
Ma fac ca nu stiu ca o sa imi organizeze o petrecere surprizawhistling

| Silvia a răspuns:

Băi o să am 16 ani. Abia aşteptlaughing.

| User a răspuns:

Cred ca vine Justin Bieber in Romania smug.

Sa curga baleleeee\:d/

| Emeraude a răspuns:

Nu cred nimic si sincer, nu ma intereseaza, nu pentru ca mi-ar fi tema de acea zi "fatidica" sau nu, ori din alte motive. Pana la urma, tot voi muri, fie ca se va intampla maine, peste 2 ani sau peste 100.
Cel mai bine ar fi sa ne vedem fiecare de treaba noastra, sa nu lasam astfel de pseudo evenimente sa ne influenteze viata sau modul de gandire.
Succes, pa-pa!

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Eu nu cred sincer ca e sfarsitul lumii.

thinking Dar vom vedea.

| StăpânulLuiIsusHristos a răspuns:

In 2012 e sfarsitul calendarului maias

cine stie ce se mai intampla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cade Băseeee!