| Alien a întrebat:

Ce credeti despre cei care judeca o persoana fara sa o cunoasca?

Răspuns Câştigător
| 4b a răspuns:

Ce cred? ca sunt niste fraieri( scuze expresia da asta-i adevarul)

4 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

M-am saturat de ei. de barfe si de lucruri neadevarate. pur si simplu cu astea se ocupa si ii urasc:@

| Static a răspuns:

Eu cred ca acea persoana care judeca o alta persoana fara sa o cunoasca este probabil invidioasa pe el/a, sau cel putin vrea sa faca misto de ea. Un fel de "bun venit" mai modern. Yuk!; p

| Enma a răspuns:

Ca sunt idioti big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca vor sa obtina ceva cu orice pret.

xoxo, didi