| lorena6 a întrebat:

Ce credeti despre laptopul acer aspire one d260 mov.pareri.cel mai folositor raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| Burondo a răspuns:

buna trebuie sa stii cam 2 lucruri e notebook (deci e micut) si are doar un gb sau mb nu stiu care cum e exact happy.ca si aspect e dragut dar nu poti pune mare lucru pe el... eu am unul cv de genu alb cu galben da are 2 mb gb.de aia de care or fi.

Sper ca te ajuta...

daca il vrei pentru aspect.e ok. dar daca il vrei pentru funtionalitate nu e chiar bun.