| fyfy3 a întrebat:

Ce credeti in relatiile de la distanta? Ma refer la 1 sau 2 km distanta.

Răspuns Câştigător
| emiitzzy a răspuns:

De multe ori is cam naspa adica.mnah daca poate sa vina el la tine sau u sa mergi la el cand aveti chef e ok dar la unmoment dat apare pliktysealaa si se pierde totulbatting eyelashessad si e naspa apoi...mnah acum depinde si ce relatie aveti cat de mult aveti icnredere unul in celalalt:*:*

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pai eu un km il fac in 20 de minute mergand pe jos asa ca nu te plange si daca e mergi cu bicicleta sa o vezi.

| Lexus28 a răspuns:

Pai aia-i distanta ma?

| Diuutsuu a răspuns:

laughing 1-2 km sunt neisemnati.

| Gorillaz a răspuns:

Woaw... 1 sau 2 kilometri? pai faci 2 statii de autobuz/tramvai, care ar fi problema? Adica nu poti avea neaparat pe cineva la blocul vecin, relatiile la distanta se numesc cele in care distanta dintre persoane e de... 30-40-3000 km! Si poate chiar mai mult, sa fie din alta tara, alt oras sau in capatul celalalt al orasului, depinde, asta inseamna, deci nu vad care ar fi problema la o distanta de 2 statii de autobuz big grin

| Siiiiia a răspuns:

1-2 km e o distanta foarte mina.tongue.si eu am o relatie la distana foarte mare fata de a ta.si totusi merge ff binewinking

| Andreea6031 a răspuns:

Aia nu e relatie la distanta laughing. distanta asta poate fi in acelasi oras happy

| AnnaMarrria a răspuns:

O relatie obisnuita

| bocinaca a răspuns:

Hai ma ca asta nu e distanta.e chiar bine ca asa nuva sufocatilaughing).si oricum in jumatate de ora nu ai de face ca sa ajungi la el

| dklau100 a răspuns:

Da cred deoarece poti face rost de o bicicleta ceva bineinteles daca iti place mult de ea/el de ce sa ratezi?

| fiona_4567 a răspuns:

Chiar nu e o problema 1-2 km, am avut o relatie in care ne desparteau 10 km si ne vedem cam de 2 ori pe saptamana, si era perfect, deci e mai bine sa nu fii toata ziua pe capul celuilalt, mai rarut e mai dragutsmug