| deutSa a întrebat:

Ce crema de corp folosesti? De ce o folosesti, pentru ce? Ce efect are asupra corpului tau?

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Îmi plac foarte mult cremele de la Oriflame şi untul cu minerale din Marea Moartă (de la Avon), însă momentan folosesc ulei de corp Jhonsons Baby pentru hidratare, catifelare şi relaxare. Este ideal să-l aplici pe pielea umedă după ce faci o baie relaxantă. O cană de ceai şi adormi instantaneu!
O seară plăcută!

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @deutSa! Eu folosesc o cremă de gălbenele pe care o prepar singură. Este emolientă, intră relativ repede în piele și este naturală.
O seară cu zâmbet să ai!

| DiaNa357 a răspuns:

Bunahappy
Eu folosesc o crema hidratanata de la AVON, se numeste naturals si e cu lamaie.Este foarte buna mai ales dupa ce tea ars putin soarele si ai facut o baie.
O folosesc pentru ca vreau ca pielea mea sa fie hidratata si sa miroase frumos.
Are un efect bun asupra pieli mele, o hidrateaza si o face sa arete mai sanatos.Tzi o recomand cu multa placerehappy
Team pupat:*

| AntonellaLOVE a răspuns:

Eu folosesc numai lapte de corp de la Nivea. E pentru fermitate si piele fina... pe mine ma ajuta enorm! si sincera sa fiu, observ ca prietenul meu nu evita sa-mi atinga pielea de cate ori poate (deci, se vede cum ma ajuta)! Insa pielea mea arata de 1000000 de ori mai bine, mai ales ca sunt bronzata si port mai tot timpul haine mulate, pantaloni scurti... sunt foarte multumita si il recomand tuturor chiar daca nu au nevoie neaparata! (nici eu n-am avut)