| bOom a întrebat:

Ce culoare mi s-ar potrivi mai bine, daca am tenul foarte foarte deschis, ochi caprui inchisi, par de culoare saten deschis? Helpp me!

8 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Lasa-l asa cum este

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Probabil ca ti-ar sta nemaipomenit in rosu, in culori calde, in culori mai aprinse probabil decat pastel. Poti sa porti si verde si albastru. Totusi cred ca rosu, bordou, maroniu roscat ti-ar sta cel mai bine.

| Sun life a răspuns:

Albastru deschislove struck

| Bessame a răspuns:

Incearca niste suvite nu foarte dese, de culori inhis si deschis blond cuc eva saten inchis! S-au alta varianta un blon cenusiu! dar foarte deschis asa cat mai natural

| 2xM a răspuns:

Ceva deschis oricum.

| CaTaLiNkA a răspuns:

Eu cred ca toate ti s-ar potrivi esti frumusica si nu trebuie o anumita culoara...

| Andra_8213 a răspuns:

Blonda, un negru albastrui sau chiar soscat

| ZapAciTa_7771 a răspuns:

Cred
ca iti

sta bine asa