| anonim_4396 a întrebat:

Ce culoare vi se pare mai potrivita alb sau negru pentru Iphone de ce? FUnditahappy

Răspuns Câştigător
| Bogdan01234 a răspuns:

Pai depinde. albul arata frumos si nu se murdareste pentru ca e un material care se poate sterge. eventual daca il zgarii se poate vedea mai repede dar si la negru este la fel. insa sunt atatea carcase pentru Iphone incat chiar nu trebuie sa iti faci griji din cauza asta. daca vrei sa iti iei carcasa la el atunci ti-as sugera cel pe negru. cu cel alb nu se potriveste orice carcasa. eu personal prefer pe negru pentru ca folosesc si carcasa la el.

4 răspunsuri:
| MyShadow a răspuns:

Albul e la fata
negru la baiat.
Un baiat de la mine si-a luat alb si a zis ca e fata. Tu alegi.

| misterygirl a răspuns:

Sincer prefer alb la iphone, fiindca albul e o culoare selecta, arata ca ai stil >beiiib

| anamariagocica a răspuns:

Negru pentru ca nu se murdareste asa repedewinking

| ucaaaaaa a răspuns:

Negru. Cred eu!