| hhhdd a întrebat:

In ce culoare e vopsita camera voastra si care culoare vi se pare cea mai potrivita?(in afara de alb):S

7 răspunsuri:
| MsdfdsSeArde a răspuns:

A mea e alba... dar imi place muult verdele. Dar incearca sa iei o culoare (in caz ca vrei sa iti vopsesti camera ) de obicei se ia o culoare deschisa ...ca cica alea inchise iti obosesc ochii( adica incepi sa adormi)

Sper ca te'am ajutat.by3

| ruxi a răspuns:

mie mi se pare cel mai bine crem pentru ca te calmeaza si iti da impresia ca dormitorul tau e mai marehappy si se asorteaza foarte usorwinking
aum depinde si de culoarea favoritahappy

| bogza2 a răspuns:

Verde sau albastru

| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a răspuns:

Verde inchis- verde deschislove struck.
Nu exista culoare potrivita, trebuie sa stii doar ce culoare sa pui si unde.happy

| Rachel a răspuns:

Camera mea este vopsita in bleu... mi se pare ca ma linisteste

in ea ma simt cel mai bine

parerea mea e ca asta ar fi cea mai potrivita

funda?

| micutza_1316 a răspuns:

Camera mea e in rosu, dar depinde de pozitia camerei(cu cit e mai luminoasa cu atit culoare trebuie sa fie mai inchisa, daca incaperea e intunecoasa culoarea e mai deschisa).

| esseker_5470 a răspuns:

Ros-albastru. mi-am vopsit peretii dupa echipa favorita...cred ca sunt putin maniac