| SenioritaBarbie a întrebat:

Ce discutati cu iubitul/iubita? Sunt cu un baiat la distanta deoarece el a plecat, am mai fost impreuna inainte.Am vorbit multe chestii si sunt constienta ca intr-o relatie la distanta trebuie sa oferi timp si sa investesti in ea, desi este mai greu. El va veni posibil vara insa pana atunci nu putem trai cu "ceau cf? iubi mi dor de tine. te iubesc si eu mai stiu ce". Am vorbit multe lucruri cu el si deja nu mai am creativitate da suna ciudat da asta e.happy

Mersi happy Orice subiect este bine venit happy

Răspuns Câştigător
| Firefly a răspuns:

Despre filme pe care le-ati vazut, despre melodii noi, jucati niste jocuri impreuna (gen biliard pe mess), despre parinti/rude/scoala, planuri de viitor, depanati amintiri, etc.

1 răspuns:
| gyovany95 a răspuns:

Eu nu iti pot da un subiect ci un sfat

gandeste-te ca ai 13-16 ani si ca nu ai nici o obligatie fata de el, discutati faceti ceva p timpu verii da traitiva viata... el e baiat spune multe si face si mai multe, nu stiu, faci ce crezi...am trecut prin asta s.am gresit, cand s. a intors nu mai era nimic lfl