| Vlach a întrebat:

Ce Doamne iarta-ma e cu toti copiii astia care se lauda ca se uita la filme p...
Ieri, erau doi de 13 ani de la mine din clasa care se laudau ca se uita la filme de-astea,am zis ca nu e bine si ca nu e normal sa faca asta,mai ales la varsta lor,iar ei au inceput cu reprosurile,ca de, eu nu o sa am copii ca e pacat si de-astea, ca eu ma fac preot...
Oamenilor! Nu ganditi la fel! E diferenta intre a-ti intemeia o familie si sa iti provoci singur placere in fata unui calculator la 13 ani! Zici ca sunt nebuni astia din generatia Z! La varsta asta sa faci asa ceva? Voi cunoasteti cazuri asemanatoare? Sunt dezgustat de astfel de oameni...

23 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Felicitări ca ești o persoană morala. Ești de apreciat. Continua sa te păstrezi asa și sa nu îți pese de părerea altora. Ai un caracter puternic, dacă ai reușit sa te păstrezi diferit de comportamentul lor. Bravo.

| RainmakerX a răspuns:

Multi o fac, este un lucru normal.
Totusi, este ciudat sa se laude cu asta laughing
Probabil ca se cred mai "macho" daca se lauda dupa ce o fac.

Ca fapt divers... nu ai nevoie de videoclipuri ca sa o faci.
O sa vezi peste cativa ani... momentan ramai cum esti daca iti este ok.

| peperonies a răspuns:

Si ce probleme ai tu cu ei? vezi-ti de treaba ta.

| FaraNume1245 a răspuns:

E ceva complet normal. Putin ciudat ca se lauda, dar si asta face parte din firea umana. Foamea nu "t-i" se pare injositoare?

| Vlach explică (pentru FaraNume1245):

Masturbarea nu e ceva fara de care nu poti supravietui, spre deosebire de foame

| FaraNume1245 a răspuns (pentru Vlach):

Poti supravietui si fara foame.

| Vlach explică (pentru FaraNume1245):

Dar nu fara mancare

| FaraNume1245 a răspuns (pentru Vlach):

In ziua de azi, poti supravietui si fara mancare.

| Teffan a răspuns:

Hai sa cantam impreuna:

Si!

Prea sfanta nascatoare de:

Zi!

Asa!

Miluieste-ne pe...

Bravo!

Chiar ai voce de preot, Aeonium!

Ai har!

| sEusebiu a răspuns:

Sa stii ca ii cat se poate de normal, se numesc hormoni si e foarte normal...pacat ca societatea noastra e indoctrinata cu religia sa creada ca n-ai voie sa-ti satisfaci hormonii pana te casatoresti.Hormonii aia exista n-ai ce face, documenteaza-te pe tema asta.

| sEusebiu a răspuns:

Baiatu' are 13 ani si vrea sa se faca preot si incearca sa vorbeasca formal, caz inchis...sa ne rugam la D-zeu ca o sa se destepte din indoctrinarea asta.

| Vlach explică (pentru sEusebiu):

Haha,nu
Am 14 ani si nu vreau sa ma fac preot, doar ca asa zic ei...
Si mereu cand aud faza cu indocrinarea...cam aiurea
Da indocrinarea stiintifica? Pana acum o luna toti credeau ca oamenii au originile in Africa...
Pana de curand cand au decoperit in Balcani un hominid de 7 milioane de ani, iar acum se pare ca nu mai venim din Africa...
De asta ce zici?

| sEusebiu a răspuns (pentru Vlach):

Indocrinare stiintifica? E bazata pe dovezi noi nu credem ca prostii ce zice o carte scrisa acum 2000 de ani, nimeni nu a zis ca venim din Africa...acolo se stiau ca erau cele mai vechi ramasite nimeni nu a declarat ca ramura umanoida a inceput din Africa, asta o spun toti prostii care doar dau din gura happy ca si cei care spun ca ne tragem din maimute, ne inrudim cu ele si e o diferenta majora.
Atata timp cat nu intelegi nici macar structura umana si ce sunt hormonii mai bine taci si incearca sa te edifici.

| DroIja a răspuns (pentru Vlach):

Hei, ce drăguț, un băiețel de 14 ani cu flori la avatar care nu se atinge și nu se uită la site-uri deocheate!

Cine-a zis că băieții nu pot fi fete drăguțe?

| Vlach explică (pentru DroIja):

Haha...

Răspuns utilizator avertizat
| Zidovici a răspuns:

Este firesc si eu o fac, asta nu inseamna ca sunt incult sau n-am viata sociala din contra imi plac plimbarile si sa citesc carti. E ceva firesc si tatal tau a facut-o.

| SAVAGE69 a răspuns:

E normal, eşti tu întârziat la partea de hormoni.