| anonim_4396 a întrebat:

Ce domenii se cauta? Termin a 12-a pe profil de filologie si nu m-am hotarat ce facultate sa urmez...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fotografia se cauta dar este foarte greu examenul de admitere, se mai cauta foarte mult it-ul.

| NevermindXEXEXD a răspuns (pentru anonim_4396):

Fotografia vreau sa ramana in plan secund. Ma pricep sa fac fotografi, am ochiul "format" pentru culori, contrast, incadrare si imaginatie. Vreau sa fac ca o profesoara de a mea de franceza, a predat ceva timp in timp ce facea si poze dupa care s-a oroentat doar pe poze