| Insurgent a întrebat:

Ce droguri mai stiti dar nu marijuana sau ceva de genu, sa fie de ex tantum rosa sau agocalmin laughing mai stiti sh altceva?

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Salvie!

bye-bye

| membrugirl2010 a răspuns:

Morfina.
funda happy?

| JustMeBăi a răspuns:

Ecstasy, Cannabis, LSD, Cocaina, Heroina, tutun, cafea, alcool.

| Luannah a răspuns:

Este un sirop care daca il bei iti da senzatii halucinogenewinking sti tu...pari genu care vrea senzatii tari.Siropul se numeste: Rofedex

| Spike189 a răspuns:

Da, PRENLANDEZ: pui intr-o punga si respiri aeru de acolowinking

| Dianatips a răspuns (pentru Spike189):

P.s. prenadez *

| RakuNinjaku a răspuns:

Regenol,diazepam,extraveral,fortral,mescalina,amfetamina,dopamina,rivotril,romparkin, prozac,plegomazin,tusin forte,glutamina,codeina,extasy,lsd, ciuperci,hasis, cocaina, tik, heroina.