| anemona18ida a întrebat:

Ce e mai important pentru voi:un baiat care sa va iubeasca mult si pe care sa nu l iubiti sau unul pe care sa l iubiti, dar sa nu va iubeasca? in care dintre aceste cazuri credeti ca aveti mai multe sanse ca partenerul neindragostit poate sa se indragosteasca de celalalt?

2 răspunsuri:
| MissIndependenttt a răspuns:

Pai eu una as alege varianta 1 adica sa fie un baiat care sa ma iubeasca, deoarece consider la fel ca si BYU_5211 exista mult mai multe sanse sa te intragostesti si tu de el, decat sa fi decat tu indragostita si el nici macar sa nu te bage in seamawinking

| BYU_5211 a răspuns:

Parerea mea (putin egoista) e ca e mai bine sa fie el indragost de mine, pentru ca sunt mai multe sanse ca un baiat sa te cucereasca. In schimb daca e fata indragostita baiatul incepe ori sa se comporte aiurea ori sa profite.