| IubesteEa a întrebat:

Buna baietii cand placeti o fata aveti sentimente fata de ea? si daca nu puteti sa o iubiti ce faceti? cum pot sa fac un baiat sa ma iubeasca chiar daca nu poate...nu cred ca vrea sa se indragosteasca? aceasta intrebare e pentru baietii dar vreau sa raspuns si fetele mersi dau funda!love struck

Răspuns Câştigător
| FuckTWorld a răspuns:

Poate acel baiat a suferit din dragoste, poate a fost prea bun cu fostele prietene si a avut numa de pierdut si a ajuns la concluzia sa numai puna sentimente intr-o relatie ca nu merita.A doua varianta ar fi ca poate nu vrea sa-ti arate ca ii indragostit, pentru ca multe fete profita daca esti prea indragostit si le arati asta, te vrea pe post de catelus si numa o sa profite de situatia asta.Dovedestei ca meriti prin felul tau de a fii si ca nu esti ca altele sa-ti bti joc de el, nu exista om care nu se poate indragostii, cu timpul se va indragostii daca stii cum sa-i vorbesti si prin felul tau de a fii si faptele tale. Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| GirlLăvHell a răspuns:

Daca nu te place asta e...nextwinking
Dragoste cu forta nu se poate!

| Octavian_Tudor_1996 a răspuns:

DA la prima intrebare si spune.i sincer...tongue e cel mai bine si iesi cu el la o intalnire si sarutal si o sa vezi ca o sa.l surprinzitongue