| Sheiscrazy_5440 a întrebat:

Ce e viata? Funda la cele mai amuzantelaughinglove struck

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cica viata e un dar. Dar mie nu mi-au placut niciodata si totusi l-am primit.De vina e geneticathinking

| LoveGivesYouWings a răspuns:

Viata e un mare rahat...

| Диана a răspuns:

O sticlă de vodka.

| AvalohAlyn a răspuns:

Viata e un test de mate unde mereu intampinam probleme si dureri de cap.laughing

| shtephie a răspuns:

Viata este o piesa de teatru in care noi suntem protagonistii propriei piese(vieti) si trebuie sa jucam cat mai bine!

| Zuzy a răspuns:

Viata este o tarfa. trebuie` sa o **** noi pana nu ne-o **** altiiwinking

| All3 a răspuns:

Viata e... ceva

| squarehead a răspuns:

O boala transmisibila sexual si cu mortalitate 100%

Răspuns utilizator avertizat
| Uw33Ty a răspuns:

Viata este ceva de ne-a lasat dumnezeu
si noi ne bagam picioarele in ea

| JuliaSweet a răspuns:

Viata este ca si hartia igienica.Lungaaaaaa si folositoare smug smug