| annk_6204 a întrebat:

Ce este "buticul misterios" sau unde il pot gasi pe ladypopular?

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Buticul misterios il poti gasi la Mall.
Scrie pe o usa mov cu stelute ''Mistery'' si acela e buticul care il cauti.

Buticul Misterios:
Acolo poti sa-ti incerci norocul si poti castiga premii cum ar fi: rochi, pantofi, accesorii, bani, diamante si IQ!
Dar bineinteles ca toate aceste lucruri nu se dobandesc pe gratis.Sunt 4 cutii.
La prima cutie daca dai ''Click'' vei pierde 100 $, dar 100 % vei castiga ceva dragut

La a doua cutie daca dai ''Click'' vei pierde 500 $, dar 100 % vei castiga ceva unic

La a treia cutie daca dai ''Click'' vei pierde 1.000 $, dar 100 % vei castiga ceva superb

Iar la a patra cutie costa cu diamante, deci poti incerca doar daca ai 10 diamante.(bineinteles ca la aceasta cutie premiile sunt mult mai mari si mai frumoase)

Sper ca te-am ajutatsmug Daca mai ai ceva nelamuriri in legatura cu ceva legat de Lady Popular poti sa-mi dai mes.smug

Domnisoara mea se numeste: andarock:::* Successmug

1 răspuns:
| Tweetymrrr a răspuns:

Te duci in oras, Mall si cauti pana dai de el.
Succeskiss