| EyulDew a întrebat:

Ce este de fapt SELF-HARM? Pentru ca ma gandeam si eu sa ma apuc, dar nu stiu multe lucruri despre asa ceva... Spuneti-mi va rog cum se desfasoara, care sunt riscurile sau daca mai aveti cunostinte care face asa ceva.

Dati-mi cat mai multe informatii. Multumesc

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Inseamna automutilare, de ce ai vrea sa faci asa ceva? Implica taieturi pe corp si alte din astea.

| Doub a răspuns:

Self-harm- Automutilare.

| MaliciousDeath a răspuns:

>ma gandeam sa ma apuc
Inca putin si devine sport olimpic.
Pe bune, chiar fa-o.
E un concurs al atentiei si cicatricelor.

| ConstantinEdi a răspuns:

Pacat de o fata asa frumoasa ca tine

| Sqiechest a răspuns:

Nu încerca asemenea prostii. happy Din ce motiv ai începe să îţi sfâşii pielea cu o lamă? Ţi-o spun din propria experienţă că sunt multe riscuri. Oricum, dacă ai s-o faci dezinfectează lama cu spirt înainte.