| anonim_4396 a întrebat:

Ce este mai important dragostea sau banii?

18 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dragoste este de 1000 de ori mai importanta.love struck Daca exista dragoste nu mai e nevoie de nimiclove struck

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca le poti avea pe amandoua e ok.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Dragostea.
banii vin si se duc dar dragostea ramane pe veciwinking
banii nu aduc fericirea thinking

lolita
| lolita a răspuns:

Amandoua, dragostea nu se poate cumpara dar nici nu-ti da de mancare big grin

| lia a răspuns:

Depinde de persoana... pentru ca exista persoane care inteleg prin iubire, o persoana care are bani si o poate intretine, si sunt persoane care vad mai presus de aceste lucruri trecatoare si considera ca iubirea are o importanta mai mare in viata lor happy
Eu sunt de parere ca daca reusesti sa le combini, depinde de tine in ce proportii fiecare, poti ajunge sa fii fericit/a si implinit/a happy

| Criiss16 a răspuns:

Dragostea dar si banii intr-un fel. Daca nu ai bani cum mananci? Cum ar fi viata daca nu ar fi dragoste? Eu cred ca aman2.happy

| Mo a răspuns:

Banii si dragostea merg mana-n mana!

| Wtf9000 a răspuns:

Si una si alta... Dar de obicei banii sunt mai importanti.

| mikey a răspuns:

Buna.
Hm pentru. unii este baii, pentru.altiidragostea.Cel putin eu nu am de gand sa ma casatoresc din interes ci din dragoste.Pt. mine cea mai importanta este ``dragostea``. Precum zice ALYNHoliavo banii sunt trecatiori dar ``Dragostea nu va pieri niciodata``!
Intodeuna sa alegi dragostea nu baii.Nici bani nu sunt rai, orcand ai nevoie de bani.Deci dragostea este cel mai minunat lucru.

| ellai a răspuns:

Cel mai bine e sa le combini. daca le ai pe ambele te poti considera un om foarte fericit happy

| Lorenada a răspuns:

Si banii si dragostea sin t importante, aceste lucruri depind una de alta, daca exista dragoste se fac si bani.

| mIsTeR a răspuns:

Dragostea...

| copilu a răspuns:

Dragostea ...cand esti yubit d persoana d langa tine poti sa faci multe lucruri ...degeaba ay bani si ai sufletul gol dragostea nu se cumpara...

| adynna_8265 a răspuns:

Dragostea pentru ca daca ea exista banii se pot facewinking

| .... a răspuns:

Din pacate amandoua trec... dar daca ai dragoste poti face si bani.:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dragostea.Banii sunt trecatori. Dar dragostea pentru orice nu trece niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Banii nu aduc fericirea sau dragostea... dar o intretin destul de bine

| szivarvany a răspuns:

Eu cred ca dragostea este cea mai importanta dar este bine sa ai si bani pentru ca este o necesitate dar daca ai de ales intre foarte multi bani sau mai putini bani dar o dragoste adevarata mai bine alegi dragostea, sa nu uiti niciodata ca tu faci banii, nu banii te fac pe tine