| Ada_2475 a întrebat:

Ce este un IPod?

Răspuns Câştigător
| Amy a răspuns:

Este un dispozitiv care arata ca telefonul, insa mai subtire si mai mic, la care poti asculta muzaica(cel mai frecvent) de asemenea poti vedea poze, daca le incarci, sau chiar video si jocuri. pentru mai multe poti afla aici:
http://ro.wikipedia.org/wiki/IPod

http://www.akb.ro/wp-content/uploads/2010/11/ipod-classic-model.jpg

4 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Este un player portabil produs de compania Apple, pretul nu este insa unul studentesc...straight face

| auroraa a răspuns:

Ipod-ul este un player, de la firma Apple care are foaaarte mare succes, multi procura acest gadget si il poarta peste tot cu el, sunt mai multe tipuri, mp3 mp4 si touch-screen, incarci nenumarate piese si video, si e foarte comod. In unele magazine sunt o diversitate de culori pentru toate gusturile, iar in SUA (cred) sunt si huse cu pietre swarovski foarte glam! rekomand!

| Eeu a răspuns:

O chestie la care se asculta muzica. rolling on the floor