| Pisiii :x a întrebat:

Ce exercitii as putea face in casa pentru a ma inalta? Explicati-mi daca stitiwinking Multumesc :*

4 răspunsuri:
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Sa te intinzi. Am auzit ca merge si daca incerci sa calci pe varfuri. si daca mergi cu mainile intinse in suswinking
nu glumesc happy [ suna ciudat, dar cred ca este adevarat ]

| octavianpas a răspuns:

Stai agatata cu mainile de lustra. In casa ce exercitii vriei sa faci? Volei, baschet.

| Sebby_6032 a răspuns:

In casa nu prea se poate, dar poti face afara. Stai agatata cu mainile de o bara sau de orice ca sa se intinda tendoaneleb-)

| andreutza94 a răspuns:

In casa nu cred ca se poate. Incearca sa faci cat mai mult sport. Eu am facut baschet si rezultatul--> 1, 78 inaltime. Tin sa precizez ca mai conteaza si daca parintii tai sunt inalti.