| Andrei_7632 a întrebat:

Ce exercitii pentru piept fara greutati imi recomandati? dau fundita.`n puii meibig grin

5 răspunsuri:
| c0rn3l1uss a răspuns:

Tractiunihappy

| rozalia25 a răspuns:

Flotari, extensii de brate si innotul dau cel mai bun rezultat cand vine vorba de muschi pectorali frumosi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La naiba. fuga de la locul faptei, indiferent ce ai facut.respiri adanc si se dezvolta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru inceput sunt foarte buna flotarile cu picioarele pe pat(sau pe ceva mai sus decat solul) si cu bratele pe 2 scaune(pieptul sa fie intre scaune)...sunt foarte bune pentru inceput...si nu numai. dar partea de sus a pectoralilor nu prea o sa o dezvoltisadsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai bune sunt florarile de orice gen : cu mainile departate, apropiate rezemat cu picioarele de perete (in maini), etc si incearca sa faci cel mai mult la paralele cu mainile intinse se modeleaza foarte frumos