| Andrei_7632 a întrebat:

Ce exercitii pentru piept fara greutati imi recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
19 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

n pui mei nu stiu cauta pe googlewinking

| ViVi a răspuns:

Eu stiu doar pentru fete love struck

| ViVi a răspuns:

ce expresii ai laughing

| dragosh a răspuns:

Nu exista exercitii pentru o anumita grupa de muschi(pieptul cum e aici), fara greutati!
Intrebare pentru toti
Cand faci flotari nu folosesti greutatea proprie?

| dragosh a răspuns:

Stati ca am uitatlaughing. Voi spuneti ganterelor"greutati"...laughing

| Mixed a răspuns:

Incearca gantere happy
eu sunt fata si fac in fiecare dimineata ...sa stii ca dau rezultate big grin

bafta big grin

| Mixed a răspuns:

Sqz... n'am citit atent big grin...

incearca flotari ...multeee big grin...si abdomenebig grin

| NimeniAlta a răspuns:

Uite aici..http://www.culturism.ro/antrenament/exercitii/piept/page1.php ...si..ala din poza esti tu?:))

| soseta ucigasa a răspuns:

Stiu eu niste exercitii pentru piept, dar poti sa le aplici doar pe pieptul unei fetewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flotari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piept de pui tras la tigaie umplut cu cascaval si sa vezi cum te umflibatting eyelashes
Nu te lua dupa astia ca te desfigurezi tu ia si mananca.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Încearcă să faci flotări.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepe sa faci flotari...si ai sa vezi putin cu cate putin incepe sa se dezvolte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa flotari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vrei tu dragalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flotari

| dorinel_9545 a răspuns:

Frate cele mai bune exerciti sunt flotarile iti lucreaza toti muschi incluziv cei de la picioare crede-ma eu fac asta zilnic da rezultate incridibile!

| Andrei_7632 explică:

Ba sa`mi bag puii

| Andrei_7632 explică:

Merci maibig grin