| Trandafiiiiiiiiiiiraș a întrebat:

Ce exercitii sa fac ca sa dau jos de pe pulpe, fese si burta? Pot sa slabesc vreo 10 kg cel putin pana la vara facand exercitii?

2 răspunsuri:
| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

10 km pe zi si vei vrea sa ai kg in plus nu in minus.Asta daca poti alerga atat.Si evita dulciurile, fast-foodurile si mananca bine.Nu-s eu nutritist sau asa ceva, dar sa mananci legume si mancare facuta in casa n-o sa-ti faca rau.

| aleeeee93 a răspuns:

Abdomenele sunt cele mai indicate pentru burta, pentru fese si pulpe alergat, bicicleta, mers pe jos, ridicari laterale ale picioarelor.Dar ca sa dai 10 kg pana in vara eu iti recomand exact ce am facut eu.Pe langa toate aceste exercitii sa bei neaparat 2 l de apa pe zi, sa numai mananci paine si dupa ora 18, nimic. Daca chiar numai poti de foame seara, un fruct si bei apa.Asa iti garantez eu ca vei slabi 10 kg si mai repede. Poate in 2 luni ca si mine.Cel mai important ai nevoie de vointa.Gandeste-te de ce vrei sa faci acest lucru si repetati-l in gand ori de cate ori simti ca numai poti.Succes!