| Alessya90 a întrebat:

Ce fac cand la prima intalnire baiatul imi pune mana pe picior? Si ce trebuie sa faca o fata la prima intalnire?

7 răspunsuri:
| boogbv a răspuns:

Înseamnă ca vrea ceva mai mult decât un simplu sărut... Daca îți place de acel baiat și ești pregatita să ai o relație sexuala cu el atunci e bine, dar dacă nu mai bine e să-l lași. Oricum după ce își va atinge scopul te va lăsa.

| Corlatescu92 a răspuns (pentru boogbv):

Dupa ce isi atinge scopul? Mda... In fine. Din moment ce ne scrii imseamna ca ceva a fost in neregula. Dp meu de vedere ar trebui sa ii spui daca se grabeste.

| Alessya90 explică (pentru boogbv):

Wow wow wow..stai. Am doar 14 ani. Vreau doar sa stiu ce fac daca imi pune mana pe picior.

| boogbv a răspuns (pentru Alessya90):

Il lasi in pace...e clar ca nu vrea o relatie bazata pe plimbari in parc.E prea pervers daca de la prima intalnire iti pune mana pe picior.

| boogbv a răspuns (pentru Corlatescu92):

Scopul este acela de a se culca cu ea. Daca reuseste o va lasa dupa o zi daca nu reuseste se va plictisi sa incerce si tot o lasa.

| Alessya90 explică:

Nu vrea nimeni sa se culce cu nimeni! Pur si simplu pune mana pe genunchi!

| CristalHeart a răspuns:

In primul rand, as putea sa adaug un ''fetelor nu cedati din prima seara''.
La prima intalnire dupa parerea mea nici un sarut nu e potrivit, atunci e un moment in care trebuie sa va cunoasteti si sa discutati.Eu cred ca domnul ''gigolo'' se grabeste si eu am doar 18 ani dar pur si simplu ce e prea mult e prea mult, eu probabil i`as fi dat o palma, lucru pe care l`am si facut acum ceva timp.La varsta de 14 ani eu nu cred ca ai nevoie de o relatie sexuala si in nici un caz nu esti pregatita de una cu o persoana cu, care nu te`ai vazut decat o singura data. Daca tine la tine, va avea rabdare sa fi tu pregatita