| anonim_4396 a întrebat:

Ce fac daca m-a prins menajera ca ma masturbam. vreau un raspuns repede va rooog.am 12 ani

Răspuns Câştigător
| WhatMeanLove a răspuns:

Asigura-te ca nu afla parintii tai.

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Owow,uitete cu subinteles la ea marolling on the floor))
Spune-i ca acum ai cu ce si nu au cu cine, pe la 50 o sa ai cu cine si nu o sa ai cu ce, poate iti da si tie putinbig grin

| thegatekeeper a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci, faptul este consumat. Daca vor afla sau nu ai tai, asta depinde doar de ce fel de persoana este ea, insa nu cred ca nu are altceva mai bun de facut decat sa le spuna ce faci tu, cu atat mai mult cu cat situatia este mai delicata, sa zic asa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A curs macar un picur?

| Xbam a răspuns:

Si tu fraier o intrebai daca o ai mare dupa parerea ei si nu te mai masturbai ca l a b a r u l o fwteai pe ea direct.

| alyn1alyn1alyn1 a răspuns:

Sunt de acord cu IzyThefriendly, dar cand o mai faci cauta alt locrolling on the floor sau lasa-te de sportul astarolling on the floor