| pluaverde a întrebat:

Salut tpu.am o problema parintii mei sunt foarte religiosi si mau prins cand ma masturbam la porno cu pigmei si maicute transexuale si vor sa ma exorcizeze.raspundeti repede k deja au chemat preotul.

Răspuns Câştigător
| NicoletaSimina a răspuns:

Aoleu laughing Mergi repede la un preot,daca nu te-ai spovedit pana acum,o poti face de pe-acum. Odata ce te-ai marturisit pacatele, duhovnicul iti va da niste sfaturi in privinta asta. Spune-i duhovnicului ce vor sa-ti faca parintii tai, doar asa vei vei primi un sfat bun si te vei linisti.Un sfat, niciodata sa nu mai faci asta, mai ales cand stii ca parintii tai te pot prinde pe neasteptate. Sper ca te-am ajutat!

Răspuns utilizator avertizat
| NicoletaSimina a răspuns (pentru pluaverde):

Cu multa placere! happy Daca mai ai nelamuriri, te astept in privat! happy Apropo, multumesc pentru fundita!

4 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

WTF, călugărițe transexuale, ce să zic, fiecare cu gusturiile lui. laughing

| SERIALS a răspuns:

Hahaha asta-i amuzanta rau