| mary4567 a întrebat:

Ce face o domnisoara de onoare la nunta? cele care ma lamureste cu cele mai multe detalii funda

2 răspunsuri:
| happyendings a răspuns:

Le pune funde in piept invitatilor, tine lumanarea in fata la preot(daca esti destul de mare). intreaba-ti mama pentru mai multe detaliihappy

| Logout a răspuns:

Cara in spate bradu`in joia cea mare. Da numere de telefon la invitatii de varsta ei daca e frumusica smug. Le pune flori in piept, si duce verghetele la cei doi fericiti.

xoxo