| AndreAndra a întrebat:

Cu ce imi recomandati sa ma imbrac la o nunta,[sunt domnisoara de onoare]?

Răspuns Câştigător
| ayumu a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres
http://www.rochiidemireasa.biz/54-rochie-domnisoare-de-onoare-baby.html -cea cu albastru mi se pare foarte draguta dar ar fi mai frumoasa daca la bust ar avea mai putin sclipici(mai spre deloc)
Te-ai gandit sa-ti faci o rochie la croitor? Asa poti sa ai o rochie exact cum iti doresti.In magazine e greu sa gasesti 'rochia perfecta'

4 răspunsuri:
| cataleya a răspuns:

In astfel de ocazii rochiile sunt cele mai bune alegeri ( imbracate cu o rochie draguta, te sfatuiesc sa alegi una scurta deoarece iti pune in evidenta picioarele) happy

| AndreAndra explică (pentru cataleya):

Dar imi poti sugera un site de unde sa cumpar astfel de rochite?
Dau funda daca imi place site-ul!

| TheMe a răspuns:

O rochie simpla, dar eleganta. Sa nu fie foarte impopotonata si cu mult sclipici. Fiind domnisoara de onoare, toata lumea o sa se uite la tine si va trebui sa atragi atentia intr-un mod frumos si gingas asa ca iti recomand sa alegi culori calde si nu foarte aprinse sau tipatoare.winking