| vladinhoVLADUTZ a întrebat:

Ce faceti de Craciun? Mergeti noapte cu prietenii si colindati la fiecare? Dati. mi o idee.Sincer nu prea imi place sa merg la fiecare acasa toata noapte sa fiu plecat si sa stau 10 min la fiecare si sa pleci.Chiar nu stiu ce sa fac. Dati. mi o idee cum faceti voi?

1 răspuns:
| sorayaaa a răspuns:

Eu de obicei imi petrec Craciunul cu familia, asa a fost in fiecare an deoarece nu stau prea mult pe acasa si cand vin de sarbator imi place sa fiu cu ei, dar pe inserate mai merg cu prietenii sa colindam dar nu foarte multe case doar prieteni sau rudewinkingcreciuul e o sarbatoare frumoasa cel mai ok ar fi daca il petrececi cu familiawinking