| HitmanSA a întrebat:

Ce faceti dupe scoala sa va mai ridicati moralul de sub nivelul marii? Astept pareri.

11 răspunsuri:
| KimBianca a răspuns:

Sincer,eu la scoala sunt mai mereu prost dispusa. cred ca daca ar cadea toata clasa intr-o groapa cu foc as salva doar doi baieti[cu care ma inteleg foarte bine].dar ajung acasa ma bag la calculator,beau un ness,vorbesc cu doi trei cu care ma inteleg bine si cu vara`mea si inca o fata[bf] si mai rad cu ele, mai citesc cate doua trei intrebari amuzante de pe TPU[puse de copii fara minte] si imi mai revin, mai dorm doua ore si daca visez frumos am o dispozitie de nedescris. poate ca nu o s ate ajute foarte mult...dar ar trebui sa incerci ^^

| dement0r a răspuns:

Eu dupa scoala merg la Clubul Copiilor. Joc fotbal si tenis de masa cu colegiihappydupa ajung acasa intru pe facebook merg beau un pepsi si ma culcwinking

| HitmanSA explică:

Pai dupa ce ai o zi proasta cu 3 teste si te mai certi si cu colegii de clasa normal ca ajungi acasa suparat.
Ma refeream la niste poate sa-ti mai iei gandul de la alte treburi(sa legi ata de pescuit intre banci sau scoci, sa spui unei babe pe strada ca i-a cazut vibratorul din sacosa si multe altele)

| HitmanSA explică:

Tocmai am ajuns de la scoala si sincer ma simt bine.Eu si cu cel mai bun prieten am gasit o proasta de care sa radem si am stat cu eau pana acum ascultand ce prostii ii ies pe gura.Eu foarte relaxant sa auzi asemenea specimene maneliste.

| anonim_4396 a răspuns (pentru HitmanSA):

Interesant, pe mine mă irită specimenele alea laughing

| HitmanSA explică (pentru anonim_4396):

De asta am venit asa de "euforic"acasa.Cand auzi o persoana ca dezbate un subiect pe care nu il stapaneste nu te poti abtine sa nu razi si cand mai auzi ca ii canta Salam in casti da ea e imbracata in PELE nu mai poti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru HitmanSA):

Off, te admir. Tare aş vrea să am harul tău de a mă amuza pe seama proştilor. Din păcate, pe mine mă supără că sunt atât de reduşi şi încerc să le dau explicaţii, şi când văd că mă jignesc sau nu pricep mi se cam duce starea bună de spirit.

| HitmanSA explică (pentru anonim_4396):

NU e bine sa incerci sa le explici MANELISTILOR despre lucruri serioase sau care cer un limbaj elevat si efort mintal.Majoritatea au cam cateva replici in vocabular pe care le folosesc mereu(gen:'Doamne fereste' cand le spui ca mai exista si alte lucruri mai presus de fiinta umana).
Majoritatea sun recalcitranti si nu se poate discuta cu ei asa ca ma amuz cand aud ce muzica si ce vorbe ""culte"" folusesc aceasta specia in crestere din pacate in Romania.

| anonim_4396 a răspuns (pentru HitmanSA):

Mda, ai dreptate tu.

| HitmanSA explică (pentru HitmanSA):

Pentru mine e foarte usor sa ma amuz.Am 14 ani si sunt inconjurat de incompetenti, inculti, redusi mintal sau indoctrinati de biserica.Sub aparenta amuzanta a comentului meu se afla apatia fata de aceste specimene.Sincer n-o duc nici bine nici rau, n-am prietena(dar decat sa fie proasta mai bine mor singur), n-am cu cine sa dezbat subiectele care ma atrag(noroc de TPU c altfel inebuneam) dar totusi ma inveselesc cand imi bat joc de nivelul de inteligenta al masei de manelisti(cred ca asta-mi opreste vocea din cap care-mi spune sa intru cu drujba in ei).

| HitmanSA explică (pentru anonim_4396):

Pentru mine e foarte usor sa ma amuz.Am 14 ani si sunt inconjurat de incompetenti, inculti, redusi mintal sau indoctrinati de biserica.Sub aparenta amuzanta a comentului meu se afla apatia fata de aceste specimene.Sincer n-o duc nici bine nici rau, n-am prietena(dar decat sa fie proasta mai bine mor singur), n-am cu cine sa dezbat subiectele care ma atrag(noroc de TPU c altfel inebuneam) dar totusi ma inveselesc cand imi bat joc de nivelul de inteligenta al masei de manelisti(cred ca asta-mi opreste vocea din cap care-mi spune sa intru cu drujba in ei).