| AvalohAlyn a întrebat:

Ce faceti voi cand va simtiti tristi?

6 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Ascult muzica, fac sport, muncesc, ma plimb

| OldSoul a răspuns:

Ma gandesc la cat de norocos sunt ca am viata pe care o am.

Mno, acum sincer sa fiu, nu fac asta, mai mult ma consolez cu asta, insa cred ca e o idee buna sa incep sa fac asta in mod constient.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Plang in baie.

| Kerre a răspuns:

Raspund la intrebari de pe TPU si brusc ma fac mult mai fericit.

| Thyself a răspuns:

Depinde de la caz la caz. De regulă când sunt trist aacult melodii vechi sau văd filme pe care le-am mai văzut. Prefer să fiu singur și cumva să las feelingul de moment să îmi zică ce să fac. Poate scriu ceva sau mai rar mă destăinui unei prietene. Oricum caut să nu îmi iau sarcini lungi și istovitoare. La alţii merge asta cu făcutul mereu a ceva, la mine problema rămâne acolo așa că prefer să o atac direct.

| deniiiisa4 a răspuns:

Ascult muzica și stau în pat+ceva dulce