| Rombix a întrebat:

Ce faceti cand va simtiti TRISTI tare?

12 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Depinde ascult muzica, imi fac ordine in ganduri...

| GoldenZenith a răspuns:

Ciocolata nu imi permite niciodata sa fiu "trista tare".

| FaraNumePls a răspuns:

Nu prea mă simt așa mereu. Dar când chiar s-a întâmplat ceva rău și sunt trist aștept să-mi treacă. Degeaba stau și râd cu prietenii, poate uit pentru câteva ore cât timp sunt cu ei dar după? Simt iar golul ăla in stomac și simt cum mi se rupe sufletul în 10 ori stomacul, depinde de ce sunt trist happy ori buzunarul... R.I.P.

| CleanHeart a răspuns:

Ascult albumele lui Vescan muzica lui e o adevarata terapie atunci cand esti trist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma simt asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac misto de Noname. Clar!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fix la asta ma gandeam! rolling on the floor
Mi-ai luat vorba din gura.

| Raniaa a răspuns:

Dorm.
Nu este ceva ce un somn bun nu poate rezolvabatting eyelashes

| VictorFenrir a răspuns:

Ascult muzica si dupa ma culc ca sa nu mai fiu trist, cand dormi uiti de tristete, uiti de toate.

| Petrovic a răspuns:

De obicei ascult muzică tristă și apoi citesc. Îmi revin după o oră.

| TheLifeIsGood a răspuns:

Plang, ma descarc, e mai bine decat sa tin in mine tot. Si ascult muzica... asta ma calmeaza si ma simt mai bine dupa...

Răspuns utilizator avertizat