| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Ce faci cand stai in masina la semafor?

7 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Ma uit la cei din jur pur si simplu, la oamenii obisnuiti, la copaceii plantati de cei de primarie si desigur mai trag cu privirea la semafor sa vad cand e pe care sa se faca verde(culoarea mea preferata)Tu ce faci?

| AndreeaaaaX a răspuns:

Asteptlaughing

| EstiFericitaSauTrista explică:

Cosmin ma uit prin jur dupa fete si le fac cu ochiuwinking glumeam laughing

Răspuns utilizator avertizat
| AndrA14 a răspuns:

Numar culorile semaforului de fiecare data

| cosminbacau a răspuns:

Ma uit la cei din masinile de langa mine cum se scobesc in nas si astept sa se faca verde. Tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascult muzica. Privesc trecatorii sa vad ce tinute au, ce combinatii de culori au in vestimentatie, ce accesorii au, daca merg de mana, imbratisati sau de se dojenesc. Unii sunt calmi, altii rad, altii sunt tristi sau isi sterg fugar o lacrima. Acesta este "glasul" strazii. Imi place sa-l vad, sa-l simt.