| Walhalla a întrebat:

Ce facultate sa aleg dintre:
-stiinte politice
-jurnalism
-comunicare si relatii publice
-drept
-relatii internationale si studii europene
Sunt clasa a 12-a la uman,imi place istoria,sunt activ,analitic, dar nu stiu la ce sa dau...La jurnalism nu prea am creativitate, am in schimb intiativa si sunt vorbaret.La drept stiu ca nu e prea ok pentru ca sunt o groaza de avocati, iti trebuie si bani si e si grea.La relatii internationale nu ma prea descurc la limbi.La stiinte politice nu stiu ce joburi pot avea dupa.Ce imi recomandati? Dau funda...

2 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Relatii internationale iti recomand.

| aLex22andra a răspuns:

Iti recomand doua opțiuni: jurnalismul si comunicare si relatii publice.
Alege tu!