| ana_5979 a întrebat:

Ce facultate trebuie sa fac ca sa ajung actrita sau avocata? va rog raspundeti-mi ca am nevoie urgenta de raspuns

Răspuns Câştigător
| lollipop_6643 a răspuns:

Spre meseria de avocata ma indrept si eu; m-am informai pe net si am gasit o facultate care chiar ar fi pe placul meu... Si anume facultatea de drept din Constanta http://www.drept-ovidius.ro/ Acesta este linkul. Sper ca am fost de ajutor.

7 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

1. ACTRITA-Institutul de Arta Teatrala si Cinematografica
2. AVOCAT-Facultatea de drept

SUCCES!

| demonangel37 a răspuns:

Pentru avocat trebuie facultatea de drept iar pentru actorie dai la facultatea de actorie

| Simona a răspuns:

Dreptul pentru avocat
Actorie pentru actrita

| Alexxe a răspuns:

Actrita?laughing))) asta a fost buna
Avocata? laughing))) si asta e buna. Drept!

| luna a răspuns:

Facultatea de arta pentru prima iar facultatea de drept pentru a doua optiune.

| Anonim_4628 a răspuns:

Ca sa devii avocat dai la drept si ca sa devii actritza dai l arte-actorie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actorie sau Drept.