| anonim_4396 a întrebat:

Ce facultati sunt in Calarasi, daca se poate imi aratati si un site despre asta?

7 răspunsuri:
| alexutzu00791 a răspuns:

Are filiala Spiru Haret la Agricol,

| domidoc a răspuns:

Evident, de... sport[calarie].

| RalukBrown a răspuns:

De ce nu dai search pe Google: "Facultati Calarasi"? E atat de simplu happy

| stefania_1130 a răspuns:

Http://www.stirilocale.ro/calarasi/index.php?module=utile&cat=206 atat am gasit am vrut sa-ti fiu de folos mult succes in continuare:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La zi niciunahappy
eu sunt din calarasitongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un site despre asta nu exista...ca am cautat si eu si ba da.sunt facultati la zi in cl:este una la agricol, este spiru haret.la economic mai este o facultate.deci sunt.

| aldaren a răspuns:

Lista cu facultatile din Calarasi o gasesti aici: http://ghidcalarasi.blogspot.com